Příběh klienta

- 13 Kg

Veronika Nachbaurová

S manželem jsem v posledních pár letech hodně přibrali. V dubnu  letošního roku jsme dohromady vážili přes 212 kg. Několik měsíců jsme se odhodlávali k redukční dietě. Vždy jsme začínali od pondělí, ale …

Léto za dveřmi a s ním dovolená. Představa, že se s našimi postavami objevíme na pláži byla otřesná.

Manžel se dozvěděl o 1:1 Diet a rozhodli jsme se ji zkusit.  První schůzka s naší poradkyní měla být informativní, že se rozmyslíme. Výsledky měření na speciálním přístroji InBody u Viki však jasně ukázaly, že není co rozmýšlet.

Za hodinu a půl jsme odcházeli s nastaveným programem a plnými taškami sáčků s různými jídly.  První dny byly těžké. Žádné pečivo, žádné oříšky, žádné večerní popíjení vínečka…

Po prvních dvou týdnech jsme si zvykli a přesně dodržovali nastavený program. Každou návštěvu nás Viki motivovala pochvalou k dalším úspěchům.

Po dvou měsících máme dohromady dole 33 kg. Už se nebojíme se na sebe podívat do zrcadla. A těšíme se na dovolenou. Pořídili jsme si nové plavky a nemusíme se stydět v nich vyjít na pláž.

Ale hlavní benefit se ukázal manželovi na krevních testech! Všechny hodnoty se krásně upravily a nehrozí mu již problémy při lékařské pracovní prohlídce.

A já spím po dlouhých měsících bez tabletek na spaní!

Teď nás čeká nejtěžší část programu. Přechod na běžný jídelníček bez pomoci sáčků a váhu si udržet. Věřím však, že s laskavou podporou Viki to dokážeme. Budeme prý pod jejím dozorem ještě dlouho a doufám, že naše obézní těla budou navždy minulostí.

14. 7. 2021