Příběh klienta

- 20 Kg

Soňa Vlášková

Jmenuji se Soňa Vlášková a je mi 52 let. O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od kolegyně z práce, která tento program absolvovala. Zredukovala váhu a byla úspěchem nadšena. Povídaly jsme si o ní, až mi poslala odkaz do mailu a já jsem se podívala, jestli taková poradna není někde poblíž mé práce.

Našla jsem ji, ale chvilku mi trvalo, než jsem se odhodlala oslovit poradkyni. Poslala jsem email a poradkyně Ing. Viktorie Handrychová mi zavolala a domluvila jsem si první schůzku, kde mi vše vysvětlila, pečlivě zvážila, změřila, vyfotografovala a zapsala všechny hodnoty. Paní Viktorie je skvělá, sympatická, dokáže pochválit, povzbudit a dodá jistou a motivaci pokračovat dál.

Odcházela jsem nadšená a se spoustou dobrot (instantních jídel). Začala jsem tedy se svou změnou. Koktejly se staly mou snídaňovou i obědovou záležitostí a večer jsem se těšila na nějakou výbornou kaši. Ze začátku jsem měla strach, že budu mít hlad, ale žádný jsem nepociťovala. Díky Cambridge Weight Plan jsem se naučila pravidelně jíst a hlavně pít okolo 3L denně a to pro mě dřív byl nadlidský úkol.

Centimetry i váha ubývají, což mě motivuje pokračovat. Mám i dostatek energie, kterou jsem dříve neměla. Při pravidelných schůzkách mě paní Viktorie převažuje, kontroluje tuky, svaly, vodu… pochválí a já dodržuji vše, co mi říká. Produkty mi chutnají. Všichni kolem mě obdivují, říkají, že vypadám báječně a já se tak i cítím. Jsem na sebe hrdá a přála bych ten pocit vítězství každému, kdo bojuje s nadváhou.

Touto cestou bych chtěla vyjádřit spokojenost s produkty Cambridge Weight Plan. Pomohly mi razantně snížit váhu, kterou se budu i nadále snažit udržet. Koktejly si ponechám jako snídaňovou záležitost, jelikož mi tato snídaně vyhovuje. Dále oceňuji také poradnu paní Ing. Viktorie Handrychové, která vždy ochotně a profesionálně poradí, vyslechne, vychází flexibilně vstříc při objednání termínů, podporovala mě a má v zásobě široký výběr produktů. Mnohokrát děkuji a doufám, že zůstaneme v kontaktu i nadále !!!