Příběh klienta

- 30 Kg

Sabina Čadková

Vždy jsem se musela hlídat, abych měla váhu tak akorát. Mám ráda pohyb, sport, zdravý životní styl, takže to nebyl problém. Po prvním těhotenství začala ručička váhy směřovat směrem nahoru.

V průběhu let bylo i druhé těhotenství a další nárůst váhy. Práce, stres, péče o domácnost, nedostatek času, uspěchaná doba to vše se podepsalo na mé váze a já se dostala až na 99 kilo.

Ihned jsem zmobilizovala všechnu sílu a dala se na hubnutí. Hubnutí pokus – omyl. Vyzkoušela jsem skoro všechny diety, očistné kůry, hladovky, běhala jsem 8 km obden. Čím víc jsem se snažila, tím víc to nešlo. Dosáhla jsem váhy 109 kilo a úplně jsem si zablokovala a zpomalila metabolismus. Byla jsem bez motivace a zklamaná sama ze sebe. Tolik energie a snahy jsem vložila do hubnutí a bez výsledku.

Když už jsem se začala smiřovat s tím, že zůstanu uvězněná ve 100 kilovém těle, dostal se mi do rukou časopis pro ženy, kde byl otištěn článek o dámě, která změnila svůj životní styl s Cambridge Weight Plan. Ihned jsem si našla stránky. Po pečlivém prostudování webu a doporučení lékařů, například z IKEMU MUdr. Prof.Vladimíra Teplana, jsem měla jasno!

Objednala jsem se na první konzultaci k Ing. Viki Handrychové a pak se mi začal měnit život.

Tímto bych moc ráda poděkovala Viki za veškerou pomoc a podporu na mé cestě. S Cambridge Weight Plan jsem změnila přístup k sobě, k jídlu, životu a životosprávě. Nejen že jsem zdravě zredukovala váhu, zpevnila se mi postava, přestala jsem být unavená, ale začínám i novou životní etapu plná elánu a chuti posunout se dál.

Sabina