Příběh klienta

- 15 Kg

Radim Holeš

Jmenuji se Radim Holeš. Jsem otcem tří synů a s každým dítětem jsem nabral 10 kg. Připočteme-li k tomu sedavé zaměstnání a stres, váha stoupala a stoupala. Dlouho jsem to neřešil, i když mě můj obvodní lékař neustále upozorňoval, že bych měl zhubnout. Pak ale nastaly problémy a tehdy už to nebylo, měl bys, ale musíš.

Měl jsem štěstí, že jsem se setkal na golfu s Viki Handrychovou, která mi řekla o Cambridge Weight Plan. Rozhodl jsem se hned a domluvil si schůzku. Vzal jsem s sebou i manželku a jsem tomu velmi rád. Rozhodla se jít do toho se mnou a potvrdilo se přísloví, že ve dvou se to lépe táhne. Spolu s ní a s Viki, která nás provedla celým programem s jejím typickým úsměvem a dodávala nám sílu a odvahu dnes mohu říci, že mám o 15 kg méně. Manželka zeštíhlela o 7 kg a vrátila se na svou původní váhu před dětmi.

Cítím se velmi dobře. Změnou životního stylu zmizely bolesti kloubů, zlepšil se mi tlak a také náš manželský život. Začali jsme společně sportovat a užívat si opět radostí života.

Viki a Cambridge Weight Plan děkujeme a můžeme je každému jen doporučit.
Manželé Radim a Petra Holešovi