Příběh klienta

- 32 Kg

Petr Valášek

Pracuji jako hasič, denně pomáhám lidem a k tomu potřebuji dobrý zdravotní stav a fyzičku. Jednou jsme vyrazili na zásah a já si v té kritické chvíli uvědomil, že klukům sotva stíhám…

Jsem srdcař a své povolání mám moc rád. V mládí jsem cvičil, ale s věkem a pohodlností kila přibývala. Zkoušel jsem různé jídelníčky, ale většinou jsem si je stejně za chvíli nestíhal vařit.

Mám sice skoro dva metry, ale vážil jsem 146 kg a přemýšlel, co s tím…

Jednoho dne jsem koukal s manželkou na seriál a všiml jsem si, jak herec Honza Řezníček zhubnul. Hned jsem žhavil sociální sítě… A vida!

Našel jsem si empatickou poradkyni Ing. Viki Handrychovou a pustil jsem se do své proměny. S programem The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan to šlo v pohodě a bez hladovění.

Dnes po necelých dvou měsících mám 25 kg dole, vrátil jsem se ke cvičení, které mě baví a jedu na plno! Vrátila se mi sebedůvěra, že až budu někomu při zásahu zachraňovat život či střechu nad hlavou, rozhodně to zvládnu!

Cítím se skvěle, pracuji na sobě dál a děkuji své poradkyni Viki, že mi pomohla dostat se do formy. Naše spolupráce rozhodně nekončí, a i po dokončení stabilizační fáze se budeme pravidelně vídat, abych se dál cítil tak báječně a užíval si neomezeně společné aktivity s rodinou.

14. 7. 2021