Příběh klienta

- 34

Míša Kohoutová

Ve svém životě jsem při třech těhotenstvích přibrala dohromady přibližně 80 kg… dalo by se říct, že od 40 let, kdy jsem porodila nejmladšího syna a moje váha byla 103,5 kg, se ze mě stala věčná dietářka a vyzkoušela jsem asi úplně všechno. Nikdy se mi ale nepovedlo pokořit osmičku na začátku mé váhy.

Moje letošní novoroční předsevzetí bylo, že to musím konečně rozseknout a něco s tím udělat. Za pár let mi bude 50 a hubnutí půjde čím dál obtížněji.

Když jsme s dcerou u reklamy The 1:1 Diet před televizí vesele poskakovaly, netušila jsem, že právě tato změna stravování bude pro mě osudová. A pak na mně jednou vyskočila reklama na sociální síti – Huben 2021 a já se rozhodla zkusit to!

Za necelé tři měsíce jsem shodila 15 kg, cítím se a vypadám jako úplně jiná žena. Všímá si toho i okolí. A není to jenom o hubnutí. Změnila jsem i staré nevhodné návyky – naučila jsem se jíst hodně zeleniny, colu jsem vyměnila za vodu, začala jsem doma pravidelně cvičit a cítím se fakt skvěle. Musím říct, že jsem pro sebe udělala to nejlepší!

Splnila jsem si sen, po kterém jsem toužila 5 let a vrátila se na váhu před “dětmi”. Pro mě splněná Mission Impossible.

Díky mé poradkyni Viki, její podpoře a motivaci, jsme to zvládly a já si splnila stanovenou metu.

Sumarizace: necelé 3 měsíce, úbytek 15 kg, proměna z velryby na mořskou pannu.

Celkem 34 kg dole!

Nikdy není pozdě začít, stojí to za to!

14. 7. 2021