Příběh klienta

- 25 Kg

Miriam Jantošová

Nikdy jsem neměla štíhlou figuru jen tak od Pána Boha.

Přibírat jsem začala už po dětech, ale vždy se mi podařilo celkem brzy se dostat na původní váhu.

Problémy začaly s nástupem do práce s nočními službami. Nedostatek spánku, nepravidelná strava a obrácený biorytmus se brzy projevily. Nepříjemné překvapení nastalo v ten moment, kdy mi lékařka oznámila, že jsem onemocněla poruchou štítné žlázy a později cukrovkou.

Přidaly se problémy s vysokým tlakem a trápila mě neustálá únava. Cítila jsem se stále hůř a zadýchávala jsem se i při běžné chůzi. Pak jsem se doslechla o The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan. Přímo u nás v Karlových Varech jsem si vybrala výživovou poradkyni Ing. Viki Handrychovou.

Je to skutečný odborník a člověk na pravém místě.

Výsledky na sebe nedaly dlouho čekat. Podařilo se mi za 8 měsíců zbavit se více než 22 kg, aniž by na mně visela kůže, či bych přišla o své ženské tvary. Přátelé i rodina mě podporují a říkají, že jsem i omládla.  Pro mne je největším bonusem fakt , že mi lékařka snížila dávku léku na cukrovku, tlak se mi upravil do ideální hodnoty a věřím, že brzy se zbavím léku na diabetes úplně! Vrátila se mi kondice, kterou jsem mívala před dvaceti lety. Znovunabyté sebevědomí je další příjemnou odměnou za vynaložené úsilí a trpělivost.

Poradkyni Viki a THE 1:1 DIET by Cambridge Weight Plan doporučuji každému, kdo si chce vylepšit kondici, postavu a hlavně zdraví.

Když se chce, tak to jde – děkuji Viki!

14. 7. 2021