Příběh klienta

- 21

Markéta Sochorová

Dobrý den Viki,

ráda bych Vám poděkovala, že jste mi pomohla se cítit tak skvěle!

Moje cesta k hubnutí začala již po porodu syna a to před 13ti lety. K porodu jsem šla s váhou 128kg. Během let šlo nějaké kilo dolů.

Po úrazu kolene moje váha stoupla na cca 115 kg.

Po letech s partnerem jsme se rozhodli, že se vezmeme a to byl velký impluz k dalšímu hubnutí. Přece jsem chtěla vypadat hezky v šatech.

Oslovila jsem výživovou poradkyni Viki a kolotoč se roztočil. Začali jsme 12.4. 22 s váhou 108,8 kg a svatba byla 4.6.

Společně jsem dietu držela s blízkou kamarádkou a s tou jsme se neskutečně podporovali. To byla kromě Viki samozřejmě velikánská podpora! Změnit životní styl a opravdu zhubnout je strašně těžké rozhodnutí, protože vystupujete ze své komfortní zóny a kdo nikdy nehubnul, tak snad ani nemůže pochopit. A co teprve najít v sobě paktu disciplínu a váhu si udržet!

Jsem neskutečně vděčná a pyšná sama na sebe, že jsem to zvládla. Obě jsme to s kamarádkou zvládly. Moje váha není ještě úplně ideální co jsem chtěla, ale věřím svojí výživové poradkyni, že teď je čas udržování a hlídání sama sebe. To co budu chtít ještě shodit se bude konat až mi to Viki doporučí.

Děkuji Viki, že jste na nás uměla být i přísná, protože to u mě to bylo rozhodující – mít nad sebou bič a i někoho kdo vás pochválí!

Ještě jednou děkuji.

Markéta Sochorová Meziani

23. 2. 2023