Příběh klienta

- 15 Kg

Lucka Zajícová

Jednoho dne jsem si stoupla na váhu, která mi ukázala 75 kg skoro jsem omdlela, na mou výšku je to hodně. Můj běžný den vypadal tak že jsem ráno vstala dala si kávu, první jídlo byl až třeba pozdní oběd a když přišel večer měla jsem největší touhu po jídle. Snědla bych vše, co se dalo a samozřejmě mi potom bylo dost špatně.

Zadělala jsem si na žaludeční vředy. Vody jsem vypila za den pár skleniček. Byla jsem unavená a upadala do deprese z toho jak přibírám.

Jednoho dne jsem si řekla dost a rozhodla jsem se se sebou něco dělat. Pro The 1:1 Diet jsem se rozhodla díky mé sestře, která před rokem shodila 25 kg a už rok si váhu udržuje.

První týden v programu byl pro mě asi nejtěžší. Ale když jsem viděla po 14 dnech že jsem dala dolu 5 kg věděla jsem, že to má smysl. To mě tak nakoplo, že jsem vydržela a dnes mám dole krásných 15 kg. A to za necelé tři měsíce!

Hlavně se cítím velmi dobře. Nebolí mě hlava a žaludeční vředy jako kdyby zmizeli, nejsem unavená, cítím se báječně a mám více sebevědomí. Dokonce zase nosím šaty, které  bych si dřív absolutně neoblékla a doma máme druhé líbánky.

Dnes už vím, že i když jsem máma dvou dětí, můžu vypadat dobře.

Děkuji své poradkyni Viki za podporu. Všem vzkazuji, že když se chce, tak všechno jde. Stačí pevná vůle a zvládnete i vy cestu ke své vysněné postavě.

14. 7. 2021