Příběh klienta

- 10 Kg

Libuška Sloupová

Dobrý den,

chtěla bych se s vámi podělit o svou zkušenost s programem Cambridge Weight Plan. Než jsem se rozhodla skutečně podstoupit změnu jídelníčku, proběhlo velké přemýšlení o tom co jím a kolik toho jím a uplynula dlouhá doba.

Po několika neúspěšných pokusech, trampotách se sebou samou a jedné operaci, kdy jsem se nemohla už vůbec hýbat, pořádně chodit ,, natož sportovat, se má hmotnost vyšplhala na pro mě neuvěřitelných 74,2 kg a kalhoty mé největší velikosti, které jsem doma měla nešly téměř zapnout.

To byla poslední tečka v mém rozhodnutí. A dost!

Ve volných chvílích jsem hledala na internetu různé rady = Vakupress kalhoty, Body Wraps apod. Díky tomuto brouzdání po internetu jsem našla i výživovou poradkyni Viki Handrychovou. Nejprve jsem se k ní přihlásila na konzultaci výživového poradenství, aby mi pomohla se svou váhou něco udělat, sestavila jídelníček atd.

Po konzultaci jsem začala s novým plánem a cílem do léta zhubnout minimálně 10kg. Původně jsem program Cambridge Weight Plan vůbec neznala a nevěděla, co to obnáší, ale věděla jsem, CO CHCI. A to bylo pro mě podstatné. I přes veškeré recenze na různé výživové poradce, které jsem četla a partnera, který mne od samého začátku nepodporoval, jsem cítila, že dělám dobře.

SAMA TO NEZVLÁDNEŠ, POTŘEBUJEŠ POMOCT A PORADIT, to jsem stále slyšela v hlavě. A povedlo se!

Pod trpělivým vedením paní Viki a boji se svým zmlsaným ,, JÁ ,,  se to od února do června povedlo. Pozvolna koukal můj partner a pak i okolí na mou proměnu. Přebytečná kila šla dolů, pleť se mi zlepšila, šatník se postupně měnil a kalhoty uchované ve skříni, jsem s radostí po deseti letech opět začala nosit!

Cítím se teď úplně skvěle, nic mě netlačí, záda se zlepšila a operované koleno si také odlehčilo. Moc mi to pomohlo a budu nadále s paní Viki spolupracovat a chodit na kontroly a tvrdě vybojovanou postavu a váhu nadále udržovat co to půjde.

Na každé kontrole je vidět úspěch i polevení, ale to se dá vždy napravit a úspěch se zaručeně dostaví. Vřele děkuji paní Viki Handrychové za pomoc a splněný sen a věřím, že malý detail v podobě dvou kil už po tomto úspěchu nebude problém, ale třešnička na dortu.

S pozdravem Sloupová Libuše

4. 9. 2019