Příběh klienta

- 27 Kg

Karel Handrych

35 let

Řešil jsem problémy s nadváhou od dopívání. Zkoušel jsem různé způsoby hubnutí a vždy se po určité době dostavil jo-jo efekt. Při své výšce 185 cm jsem vážil v roce 2013 celých 135 kg. To už bylo opravdu alarmující a doma houstla atmosféra.

Taková nadváha s sebou nese nejen zdravotní rizika, ale i další problémy v běžném životě – fyzická výkonnost na nule, lenost se účastnit rodinných aktivit, nákup oblečení, chrápání, sex… Manželka už propadala zoufalství a dostal jsem nůž na krk… Pak jsem se na školním srazu dozvěděl o Cambridge Weight Plan a rozhodl se ho vyzkoušet. Po pár týdnech se začaly dostavovat výsledky a to bylo velmi motivační ve změně životního stylu vytrvat. Během programu jsem shodil 27 kg a naše rodina začala být daleko spokojenější. Začal jsem být pro ženu opět atraktivní, cítím se skvěle a společné výlety jsou zas pro celou rodinu!

Když se vrátím ke svému dřívějšímu způsobu života, v práci nestíhám a zapomínám se celý den najíst, stavím sám sebe na poslední místo, rychle se mi shozená kila vrací a já vím, že zase musím přibrzdit, jinak bude zle! Hlavně teď, když mám doma ženu, která úspěšně pomáhá mnoha lidem zvládnout jejich boj s nadváhou a v ledničce jsou samé zdravé potraviny a jen zřídkakdy něco hříšného J

Motivací váhu si udržet je pro mě vlastní zdraví, rodinná pohoda a ohromné úsilí mé ženy, pro kterou je pomoc nám obézním opravdovým posláním a dělá svou práci s láskou. Všechno v životě dělá srdcem a naplno a tak jí nemohu zklamat.

Děkuji ti za veškerou oporu a neustálé opakování věcí do kola (kdo to má furt poslouchat J ), ale já vím, že to musím slyšet.

Miluji tě.

Tvůj muž.