Příběh klienta

Jirka Foltýn
- 11 Kg

Jirka Foltýn

39 let

Jsem trochu složitější člověk a pokud chci něco, na co existují odborníci, beru je.

Stejně tak to bylo, když jsem se rozhodl, že chci něco udělat se svou postavou. Poradců je na internetu pomalu stejně jako rad, a ty jednoduše řečeno, nefungují. Přečetl jsem si recenze na Viki, prohlédl její webové stránky a Viki byla jasná volba.

Splňovala vše, co mě ujistilo o její odbornosti a kvalitě. A neudělal jsem chybu. Dohodli jsme se, že celé mé hubnutí budeme natáčet a stal jsem se jejím on-line videoklientem. Naše videa a jak konzultace chodí a i mé úspěchy tedy můžete shlédnout na videoblogu zde.

Už za první měsíc 10 kg dole, bez hladu, bez trápení a prakticky bez pohybu. To proto, že mi moje práce moc pohybu neumožňuje a zabere velkou spoustu času.

Vyhovovalo mi prakticky vše, nemusím nic nakupovat, nemusím v podstatě nic vařit. Vše dostanu a o nic se nestarám. Pro mě ideální cesta. Pravda, první týden byl těžký, ale zbytek ??? Jinak jsem si psal i deník, takže kdybyste někdo chtěli, mám ho k dispozici a část je zmíněná i ve videích.

11 týdnů bez jakéhokoli problému. Dnes jsem se dostal na váhu, která mi vyhovuje, vypadám o dost lépe, cítím se dobře a celkově se změnil můj postoj ke stravování, takže je zde velký předpoklad, že se to nevrátí tam, kde to bylo. Co mě nejvíce překvapilo je ale fakt, že při takto rychlém hubnutí není nikde nic povislého. Naopak mě pochválil můj lékař a hodnoty krevních testů mám jak školák ?

Když jsme v jednom z posledních dílů prováděli měření na přístroji MaxPulse, překvapilo mě, že i tam jsme naměřili o 40% zlepšení mého cévního systému  a to jsem shodil „jenom“ 11kg.

Tímto chci Viki moc poděkovat a na závěr říct jednu pravdu. Když chceš zhubnout nebo jen shodit pár kil, nebuď na to sám, jdi za Viki. Od počátku až do konce ví přesně co dělá a dělá to dobře.

Jirka

PS: Mimochodem budeme točit i další videa po měsíci, dvou a půl roce, takže budu pod kontrolou a vy uvidíte, jak si držím svou váhu!

20.1.2020