Příběh klienta

Jana Fialková hubla s CWP
- 19 Kg

Jana Fialková

50 let

Jmenuji se Jana a je mi 50 let. O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla od příbuzného, kterého jsem viděla po delší době a překvapilo mě, jak zhubl a byl plný energie. Zajímala jsem se, jak se mu to povedlo.

Já jsem diet vyzkoušela celkem dost, ale téměř bez úspěchu. Nikdy jsem moc nevěřila všelijakým zázračným drinkům, vždy jsem byla k těmto věcem skeptická. Když jsem ale viděla na vlastní oči výsledky, tak jsem byla nadšená a odhodlaná zkusit změnu stravování také. Nechala jsem si doporučit výživovou poradkyni Ing. Viki Handrychovou, hned jsem ji zavolala a domluvila se na první schůzce.

Proběhla první konzultace, vážení a měření. Výsledky byly hrozné.

Paní Viki mě seznámila s produkty, naučila mě, jak změnit přístup k jídlu a pití, jak mám program dodržovat a jak postupovat. Už po 14 dnech jsem viděla první výsledky, a to mě motivovalo k pokračování. Během hubnutí jsem nepociťovala vůbec hlad a přestože jsem necvičila, šla kila dolů.

Objevila jsem produkty, které mi chutnaly. Rodina a přátelé mě podporovali.

Okolí si mé proměny začalo všímat, když jsem měla dole prvních 10 kg. Bylo to velmi příjemné, když za mnou lidé chodili a říkali, že jsem hezky zhubla a jak mi to sluší. Nejdůležitější však je, že se cítím skvěle! Tenhle pocit jsem dlouho nezažila a chci si ho uchovat co nejdéle!

Od první chvíle jsem věděla, že jsem u Viki v dobrých rukou. Její milý, lidský přístup a podpora mě motivovala k dalšímu pokračování. Postupně se mi změnil celý přístup k mému stravování a vlastně i k sobě.

Dále si chci držet novou váhu a cítit se skvěle. Moc děkuji paní Viki i výživovému programu. Opravdu to za to úsilí  a vynaložené finance stojí. Program rozhodně doporučuji všem,protože opravdu funguje.

Jana Fialková

22. 1. 2020