Příběh klienta

- 31 Kg

Jan Marek

Jmenuji se Honza Marek a je mi 26 let. Asi tak od 20 let se moje váha popř. BMI odvíjí od toho jakou mám životosprávu, bohužel nemám to štěstí, že bych mohl sníst cokoli a v jakémkoli množství a nepřibral ani gram. Měřím 192 cm a celou dobu mi váha oscilovala mezi cca 82 až 108 kg, právě v závislosti na životosprávě.

Během roku 2016 jsem prakticky nesportoval, jedl hodně nepravidelně, smažené věci, fastfoody, sladké limonády, alkohol apod. Někdy v létě už velká část oblečení byla nenositelná nebo hodně těsná. Tak jsem se zvážil a zjistil, že mám 120kg. Chvíli jsem se snažil jíst zdravě a chodit do posilovny cca 2 měsíce. Bohužel výsledky nebyly skoro žádné, takže ztráta motivace a konec.

19. října jsem rozkliknul článek na facebooku, kde byly fotky a článek o zhubnutí pěvecké dvojice Eva a Vašek. Fotky před a po byly opravdu ohromující. Začal jsem tedy zjišťovat vše o Cambridge Weight Plan. Druhý den jsem se objednal u paní Handrychové na konzultaci. Při konzultaci jsem byl změřen – váha 121,5kg, BMI kolem 33, metabolický věk krásných 41 :D. Bylo mi vše vysvětleno, jak dieta funguje i co se může a nemůže. Odnesl jsem si svojí první dávku jídel na 14 dní. Druhý den jsem začal s dietou.

První dny jsem trochu ladil časy jídel. Ze začátku jsem míval hlad před spaním, ale to jsem vyřešil posunutím večeře na pozdější hodinu cca 2 hod před spaním. Překvapivě mezi jídly není snad žádné, které by mi nechutnalo. Ale jednoznačně pro mě TOP jsou boloňské špagety, tomatová polévka a pekanová kaše. Koktejly denně nepiju ale v případě, že se nedostanete k mikrovlnce nebo sporáku, tak se hodí. Hodně jsem si oblíbil pomerančový nápoj.

Na první kontrole jsem měl dole kolem 9kg, velký rozdíl byl v obličeji, v pase samozřejmě také, což je ohromná motivace. Na jídlo jsem sice chutě měl ale ne nijak velké. Jediné, tak že se mi v noci zdálo, že jsem např. snědl pytel brambůrků: D

Teď po sedmi týdnech na Cambridge Weight Plan vážím 100kg a metabolický věk 18

Dietu rozhodně doporučuji, výsledky jsou opravdu rychlé.

Jen doplním, že první 4 týdny diety jsem doma cvičil a intervalově běhal cca 20 minut denně.

Pak jsem kvůli kolenu přestal a teď začínám chodit na TRX, box, fitbox.

Děkuji paní ing. Viktorii za vedení, podporu a vždy pozitivní výsledky měření.

S pozdravem Jan Marek