Příběh klienta

- 15 Kg

Irena Zajícová

Jmenuji se Irena a mám tři dcery. Ta prostřední před dvěma lety začala docházet k výživové poradkyni Viki. Měla na svůj věk celkem dost kilo navíc, a tak jsem čekala, co z toho bude. K mému překvapení krásně shodila a už dva roky si váhu drží.

Nejstarší dcera se pár kil po porodu zbavila. Pak už nějak při tom mateřském shonu, kdy se člověk řadí až na poslední místo, a především stravovací režim, na další kila nebyl čas. A tak se kila usadila a nebyla se sebou spokojená.

No a já? Já jsem mladá sice už déle, ale ještě pořád ne tak dlouho, aby mi ta váha, co šla stále nahoru nevadila.

A tak jsme s dcerou Luckou vzali ještě kamarádky a vyrazily za Viki, ať s námi něco udělá.

Dnes, po pár měsících máme všechny čtyři úplně nový život. Já diabetik mám cukr tak stabilní, že paní doktorka uvažuje o vynechání léků. Kamarádce se výrazně zlepšil její zdravotní stav, cítí se znovu jako za mlada a Lucka se svou kamarádkou mají doma druhé líbánky.

A těch chlapů, co se za námi otáčí! A ti naši jak si toho všímají!

Všechny jsme moc spokojené a rády za Viki do poradny docházíme sem tam na kontrolu, abychom si svou vysněnou váhu udržely.

Viki už má pod dohledem i mou desetiletou nejmladší dceru, abychom předešli jejímu genetickému sklonu k nadváze. Učí jí správným stravovacím návykům a vysvětluje, proč je důležité pít a co způsobuje v jejím těle, když jí nezdravé věci.

Péči naší Viki mohu všem vřele doporučit a program The 1:1 Diet nám změnil životy k lepšímu.

Děkujeme.

Irena, Lucka, Vendy, Zdena a Alena

30. 10. 2021