Příběh klienta

- 30 Kg

Irena Vostrá

Celý život jsem byla velmi aktivní po všech stránkách včetně pohybové. Postupně mi rok od roku (poslední 3 roky) nenápadně přibývala kila a ve spojení s nesprávným jídelníčkem a hektickým podnikatelským způsobem života jsem najednou měla 108 kg a řekla jsem si dost! Pomalu se začaly ozývat zdravotní potíže stáří a na to jsem ještě příliš mladá a krásná!

Jsem pro hubnutí pohybem a změnou stravovacích návyků, ale takto mi šlo dolu jen pár kg, trvalo to dlouho a motivace ubývala… Pak mi přišla klientka Asya , která absolvovala Cambridge Weight Plan a přesto že na zázraky nevěřím, její proměna mě přesvědčila. Jdu do toho!

Na podzim 2016 jsem navštívila poradkyni v KV, paní Viktorii. Vše mi podrobně vysvětlila, vybavila mě informacemi, aby mě nic nepřekvapilo a druhý den, jsem se do toho pustila. Jsem člověk velmi pečlivý a disciplinovaný. Šlo to jako po másle, tedy jako po sáčcích.

Váha vesele ubývala, každé dva týdny mě Viki na našich schůzkách převážila, přeměřila, zkontrolovala tuky, svaly, vodu… pochválila a já pečlivě dodržovala vše, co mi řekla. Asi 2x mě překvapila viróza a bolest žaludku. Moje poradkyně pro mě vždy byla na telefonu, ochotně mi poradila , to i v neděli večer a mě se ulevilo.

Má důslednost se vyplácí. Produkty Cambridge weight Plan mi chutnají a já mám po několika měsících 30kg dole. A blížím se mému cíly, dát dolu 40 kg! Cítím se skvěle, rodina, přátelé a Viki mě podporují, vše se mi dělá lépe, už si nemusím zavazovat tkaničky na nádech a při procházkách v lese nosím o 30 kg méně. Všichni kolem mě obdivují, říkají, že vypadám báječně a já se tak i cítím. Jsem na sebe hrdá a přála bych ten pocit vítězství každému, kdo bojuje s nadváhou.

Všem děkuji za podporu a já jedu dál!

Irena Vostrá, kadeřnický salon v Becherplatzu