Příběh klienta

- 26 Kg

Gábina Vavírková

Dlouho jsem zvažovala, zda zveřejnit tento příběh a fotky. Pak jsem si řekla, že třeba tím pomůžu někomu, kdo si neví rady sám se s sebou, tak jako to bylo u mě.

Celé to začalo, když jsem hlídala tříletou vnučku. Potřebovala jsem jí zavázat tkaničku a ono mi to nešlo…

Vážila jsem 90 kg při výšce 160 cm! Cítila jsem se hrozně, styděla se před vnučkou i před sebou…

V práci jsem celý den na nohou, pohybu mám hodně, ale váha stála.

Jídlo jsem tenkrát vůbec neřešila natož nějakou pravidelnost a vodu.

Pak jsem potkala po delší  době kamarádku. Mohla jsem na ní oči nechat! Byla štíhlá, plná elánu, vyprávěla mi její zážitky s hubnutím a změnou životního stylu a doporučila mi Ing. Viki Handrychovou z The 1:1 Diet by Cambridge weightplan.  Hned jsem jí kontaktovala, sešli jsme se a po rozhovoru s Viki jsem měla jasno…to zvládnu!

Vše mi vysvětlila a tím jsme odstartovali mou novou životní etapu.

Sama bych to rozhodně nezvládla. Viki mi ve všem pomáhala, byla velice vstřícná, trpělivá a ochotná s čímkoliv poradit. Díky její trpělivosti jsem vše zvládla v naprosté pohodě a z původních 90 kg jsem se dopracovala na krásných 64 kg. Dnes už pro mě není problém pohlídat vnučku, zavázat jí tkaničky a stíhat jejímu tempu. Přestala bolet záda i kyčle a krevní testy mám na jedničku.

Jsem Viki neskutečně vděčná. Kdybych jí tenkrát neoslovila, nevím, kam až bych se svou váhou zašla, protože sama jsem nezvládala nic změnit.

14. 7. 2021