Příběh klienta

- 30 Kg

Daniela Pátková

O programu Cambridge Weight Plan jsem se dozvěděla v létě 2016 od kamaráda, který tento program absolvoval. Zhubl a byl úspěchem nadšen. Říkala jsem si, to bude zase nějaká „jojo efekt dieta“ a přešla jsem to. Po nějaké době mi to nedalo a já „věčná dietářka“ jsem se rozhodla, že se na ten program podívám na internetu.

Přečetla jsem si spoustu článků a na stránkách Cambridge Weight Plan jsem začala zkoumat jak to vlastně s tím je, co se jí a jak to celé probíhá. Přišlo mi to zajímavé a tak jsem si začala s kamarádem o tom povídat. Musela jsem si všechny informace schroupat a zároveň jsem se podívala, jestli takováto poradna není někde poblíž mého bydliště. Našla jsem jí a trvalo mi asi týden, než jsem se odhodlala oslovit poradkyni.

Objednala jsem se jednoho podzimního večera 2016. Poradkyně Ing. Viktorie Handrychová mi vše vysvětlila, pečlivě zvážila, změřila, vyfotografovala a zapsala všechny hodnoty. Trochu jsem se styděla svléknout se před ní, ale paní Viki je skvělá a sympatická. Dokáže pochválit, povzbudit a dodá jistou motivaci pokračovat dál. Odcházela jsem nadšená a se spoustou dobrot a druhý den jsem začala.

Koktejly se staly mou snídaňovou záležitostí a večer se těším na nějakou výbornou polévku. K obědu střídám kaše, rýži, špagety, těstoviny se sýrem atd. Zajímavé je, že nejsem vůbec unavená a to je na tom skvělé. Nejhorší byly asi první tři dny, měla jsem hlad a chutě byly snad všude :-). Pak už to bylo lepší a lepší.

Přečkala jsem všechny oslavy narozenin a i Vánoce. Je pravda, že od 24.12. do 31.12. jsem měla extra porci navíc a snažila jsem se vše držet poctivě. Po pár měsících v programu jsem o 30 kg lehčí. Doma normálně vařím, peču a už mi to nevadí, naopak jsem na sebe pyšná, že vše zvládám bez problémů. Mám totiž úžasnou rodinu, která mě maximálně podporuje.

Tento program a paní poradkyní Ing. Viki Handrychovou můžu s čistým svědomím jen doporučit.

Daniela z Prahy