Příběh klienta

- 30

Bára Jiříková

S The 1:1 Diet jsem začala na jaře 2017. Vážila jsem 92 kg a velikost 44 – 46. V té době už jsem zkusila kde co. Shodila jsem vždy 2-3 kg a pak jsem ztratila motivaci.

Když jsem viděla, jak zhubl náš pan veterinář a manželka bývalého spolužáka,  našla jsem si poradkyni Ing. Viki Handrychovou. Ta rozvrhla můj jídelníček a já věděla, že tohle půjde. Cestou domů jsem si nakoupila zmrzlinu, čokoládu, sušenky a doma splácala všechno co mi tak chutnalo a druhý den jsem začala.

Kila ze mě doslova padala! Začala jsem se cítit lépe, zmizel hlad, chutě, bolest hlavy, únava, špatná nálada. Překypovala jsem energií, dobrou náladou a radostí. Viki byla vždy po ruce, usměvavá, připravená poradit, neustále motivující a chválící. Nemohla jsem si vybrat líp. I okolí si začalo všímat změny.

Začala jsem si kupovat nové oblečení do té doby nemyslitelných velikostí, a i moderní odvážnější kousky. Začala jsem s chutí sportovat.  Poznala nové lidi, nová přátelství. Známí mě nepoznávali, rodina podporovala, začala jsem se cítit úplně jinak.

Sebevědomě.

Je to již více než 4 roky.

Roky jsem si přála nové pracovní místo, ale vzhledem ke své váze a nulovému sebevědomí jsem se ani neodvážila se přihlásit do konkurzu.

Už přes dva roky pracuji na svém vysněném místě!

Partner na mě po 20 letech začal žárlit, náš vztah se oživil a posunul k lepšímu.

Děkuji programu The 1:1 Diet a ještě více své nej poradkyni Viki, ke které se dodnes jezdím občas zvážit nebo pro nějaký ten sáček.

14. 7. 2021