Příběh klienta

- 9

Anna Poseltová

Chtěla bych moc poděkovat své výživové koučce Viki, která mi v roce 2022 pomohla nastartovat zdravý životní styl, pomohla mi zhubnout, naučila mě těm správným stravovacím návykům a proč je skutečně dodržovat. Už dlouho jsem měla problémy s jídlem, špatně jsem se stravovala, nebo spíše nejedla cely den a večer si to poradně vynahradila a snědla jsem na co jsem přišla. Co se týče pitného režimu, to ani nemluvím. Jedna nebo dvě sklenky vody za den, to bylo vše. To všechno se podepsalo na mé váze. Byla jsem často unavená, nafoukla a celkové  jsem se necítila dobre.

Věděla jsem, že se sebou potřebuju něco udělat. Rozhodla jsem se pro program The 1:1 Diet na základě doporučení mé známé a našla jsem si Viki na internetu.

Doporučila mi jak bude nejlepší začít, vysvětlila, co mě čeká a jak asi dlouho budu docházet na kontroly a hubnout. Probrali jsme kdy začít, které produkty kdy jíst a jak správně vše dodržovat. Ze začátku to bylo těžké. Za pár dní si tělo zvyklo a začala jsem se cítit dobře a lehce. Začala jsem hodně pit, což byl u mě velký úspěch a celkové jsem z celé té změny měla dobrý pocit.

Začala jsem hubnout. Okolí si také začalo všímat, že mám kila dole a to mě moc těšilo. Viki byla skvělá. Na zavolání vždy ochotně poradila, když jsem si s něčím nevěděla rady, nebo si nebyla jistá. Stále se snažím udržovat si nový zdravější životní styl a nový způsob stravování, abych se i dál cítila dobře. Přiznávám, že občas zhřeším a dam si něco nezdravého nebo něco na zub, ale pak si hned pohlídám pár večeří a je zase dobře. Ale když mám ze sebe opravdu špatný pocit, domluvím si s Viki schůzku a ta mi řekne co a jak nebo mi doporučí, co je špatně a co bych měla dělat, aby mé tělo nestrádalo a nic mi nechybělo a později nepřebývalo… Je skvělé vidět na konzultaci, jak se mění naměřené hodnoty mého těla. Všechno je hned poznat. Když se flákám, když si dávám pozor na jídelníček, když cvičím i když málo piju.

Jsem opravdu moc ráda, že jsem se pro tuto zmenu rozhodla a moc děkuji Viki z celého srdce.

Všem, kdo se ještě rozhodujete, mohu jen doporučit!

Anna Poseltová

22. 11. 2022